אירועים וימי הולדת בגריזלי

תקציר

בכל שנה אנחנו חושבים על דרך ייחודית, מיוחדת, שונה ויוצאת דופן להפיק יום הולדת. אותו יום בשנה שהוא רק שלנו. אותו יום שבו כל האנשים הכי קרובים לנו מפנים רק בשביל לבוא ולחגוג, להיות איתנו. אם גם אתם מחפשים מקום מגניב, מדליק, צבעוני, באווירה ספורטיבית וטובה להפיק אירוע – אירועים וימי הולדת עושים בגריזלי. 

אז מה יש בגריזלי?

הגריזלי הוא מתחם אימון מאתגר וייחודי עבור אתגר הנינג‘ה שתפס מקום של כבוד והפך פופולארי לא רק כאן בישראל, אלא בעולם כולו. המתחם מאפשר להפיק מגוון של אירועים וימי הולדת בגריזלי לילדים, בני נוער וגם מבוגרים. המתחם ממוקם בבת חפר ויש בו אזור לאימוני פארקור, אזור לאימוני משקל גוף, קיר טיפוס ועוד מגוון של פעילויות אקסטרימיות מדהימות שבראשן מתחם הנינג'ה. 

מדוע כדאי להפיק יום הולדת במתחם הנינג‘ה?

ובכן, זה נכון שיש המון רעיונות וקונספטים שמאפשרים לנו להפיק מסיבת יום הולדת. יחד עם זאת, לא כל ימי ההולדת מייצרים חוויה ייחודית ויוצאת דופן כמו הנינג‘ה. הילדים מעריצים את התכנית הזו ובכל פעם שיש להם הזדמנות להתאמן, הם קופצים אחריה ולא מוותרים. בסופו של דבר, אם חושבים על זה לעומק, מגלים כי גם הילדים שלנו נמצאים זמן לא מבוטל מול המסכים בין אם זה שהם ברחוב מסתובבים עם חברים, במסגרות החינוכיות וגם שהם בבית. ברגע שיש יום הולדת כמו נינג‘ה, זה מאפשר להם להתנתק מהעולם הזה שנקרא דיגיטל ולהתרכז בגוף שלהם, גוף שלא תמיד זוכה לתשומת הלב שמגיעה לו. 

זה זמן להזיז את הגוף, לחזק את השרירים, להתאמן ולחגוג יום הולדת בסגנון נינג‘ה היא דרך נפלאה לגבש בין הילדים, לייצר תחרות טובה, לשפר את ההישגים ולאפשר להם להתאמן תחת התנאים הכי טובים, הכי מקצועיים והכי בטיחותיים. זו יום הולדת שאף אחד לא ירצה לפספס אותה ותאפשר לכל הילדים להיות ביחד בכיף גדול.

איך בוחרים מתחם נינג‘ה?

  1. גיל הילדים – בראש ובראשונה כאשר אתם בוחרים מתחם נינג‘ה ליום הולדת, אתם צריכים לוודא שהוא אכן מתאים לגיל של הילדים שמגיעים ליום ההולדת לחגוג. לפעמים יש ימי הולדת המשלבים כמה קבוצות גיל, בעיקר כאשר אנחנו עושים יום הולדת גם למשפחה, גם לילדים מבית הספר וגם לשכנים שלנו. לכן, צריך לבדוק שלכולם יהיה מה לעשות. 
  2. צוות מקצועי – עבור הילדים הגדולים יותר מדובר במשימה של ממש. המכשירים והמתקנים השונים לא פשוטים ליישום בכלל ולכן כדי שלא תהיה תחושה של כישלון אלא של אתגר, חשוב שיהיה צוות מדריכים מקצועי שילווה את הילדים לאורך יום ההולדת. אצלנו במתחם גריזלי, צוות מדריכי נינג‘ה ומאמני כושר מהמובילים בישראל. השילוב בין ידע בעולם הזה שנקרא נינג‘ה לבין הניסיון עושה את ההבדל והופך את יום ההולדת לחוויה חיובית עבור כל הילדים. 
  3. מגוון של מתקנים – בסופו של דבר אנחנו רוצים לאפשר לילדים להנות ולמקסם את היום הזה. לכן, חשוב לבחור מתחם שיש בו מגוון של מתקנים כדי שיהיה עניין וכל ילד יוכל לבחור לאיזה מתקנים הוא יותר מתחבר. 
  4. בטיחות – נושא הבטיחות חשוב מאין כמוהו שמדובר בנינג‘ה. אתם רוצים להיות בטוחים שאתם שמים את הילדים שלכם במקום בטוח, מקום שבו כל המתקנים עוברים בדיקה. 

אז קדימה! למה אתם מחכים? זה הזמן להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר וביחד נפיק לכם יום הולדת מהסרטים.

שתפו את הדף
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
מאמרים אחרונים

תקציר

רוצים לבוא ולהתנסות במתחם נינג'ה מקצועי ? השאירו פרטים, ונחזור אליכם בהקדם >>
אנחנו גם בווצאפ
דילוג לתוכן