חוגי נינג'ה ושיעורים בגריזלי

תקציר

מה זה בכלל חוג נינג'ה? 

נינג'ה הוא ענף ספורט מיוחד שדורש ביטחון ויכולת להתמודד עם פחדים ומכשולים, נוסף על האתגר הפיזי. 

היכולת לעמוד מול מכשול, לתכנן מראש איך עוברים אותו ולהתגבר על הפחד שכרוך בו היא יכולת שניתנת ללמידה על-ידי תרגול רב והתנסות. בחוג נינג'ה מקצועי, בו שמים דגש על לימוד היסודות והטכניקות ועל חיזוק הגוף, יכולים המתאמנים גם החדשים ביותר לעשות דברים שלא חלמו עליהם. 

חוג נינג'ה מקצועי יתן דגש לשני החלקים- הפיזי והמנטלי: 

בפן הפיזי: חיזוק פלג גוף עליון, חיזוק האמות והאצבעות, עבודה על סיבולת שריר כדי שיוכל להחזיק מסלול שלם, שיווי משקל, טכניקות למעברי מכשולים, עבודה על קשר עין- יד וקשר עין- רגל, קפיצות בין מוטות (סווינגים) ועוד. 

בפן המנטלי: קפיצות- התמודדות עם קפיצות מגובה, מעבר מכשולים בגובה, למידה איך מתכננים מסלול ואיך מתמודדים עם מכשול לא צפוי, היכולת להאמין ולסמוך על עצמך, התמודדות מול לחץ זמנים, לחץ קהל ועוד. 

נינג'ה הוא אחד מענפי הספורט המגוונים ביותר. לכל מכשול נדרשת טכניקה מסוימת ואף שילוב של מספר טכניקות שונות כדי לצלוח אותו. ישנם מכשולים המצריכים שימוש ביותר כוח וישנם מכשולים שבהם מספיקה רק הטכניקה ומעט כוח. היופי במסלול נינג'ה הוא שכל אחד יכול לבחור את הדרך שלו לעבור את המסלול ולהחליט באילו מכשולים יותר נכון לו להשתמש בכוח ובאילו יותר בטכניקה, כל בחירה תוביל לתוצאה שונה. 

חוג נינג'ה מקצועי ידע ללמד את המתאמנים שלו את כל הצדדים הפיזיים והמנטלים ולהביא את המתאמנים שלו לרמת יכולות גבוהה בה יוכלו לצלוח מכשולים ומסלולים בבטחון רב וללא טיפת פחד. 

חוגי נינג'ה בגריזלי:

מתחם הנינג'ה גריזלי בבת חפר מתמחה בחוגי נינג'ה.  במתחם מתקני נינג'ה ברמות שונות ומתחם פארקור המאפשרים ללמד את כל מה שנדרש כדי להפוך לנינג'ה אמיתי! מתחם הגריזלי הוא מתחם הנינג'ה הראשון שהוקם בישראל, בזכות כך אנו מחזיקים בצוות מקצועי ורב ניסיון בתחום. בחוגים שלנו שמים דגש על לימוד יסודות הנינג'ה שצוינו למעלה, על חיזוק הבטחון, משמעת עצמית וכל זאת תוך כדי כיף, הנאה וגיבוש. 

 לגריזלי תוכנית אימונים שנתית שמכילה מטרות ויעדים לכל קבוצת גיל. כל אימון מתוכנן מראש ובנוי מחלקים שונים. החל מהחימום, דרך החלק המרכזי באימון ועד סיומו. כל תרגיל מתוכנם בקפידה עם מחשבה כחלק מתוכנית האימונים והמטרות הסופיות. 

מתחם הגריזלי הוא ממובילי ענף הנינג'ה בארץ. המתחם רשום כחלק מסבב תחרויות הנינג'ה הארצי לילדים ובוגרים ומארח תחרויות בכל שנה. 

האם זה מתאים לכם? 

בהחלט! 

לגריזלי חוגים לכל הגילאים, מטרום חובה ועד בוגרים. חוגי הנינג'ה של הגריזלי מתאימים למתחילים שרוצים לנסות בפעם הראשונה ועד לכאלו שרוצים להתכונן לתחרויות. 

לגריזלי קבוצות נבחרות בהן מתאמנים הילדים מהטובים בארץ שזוכים בכל תחרות במקומות הראשונים! 


*ייתכנו שינויים בשעות, יש לוודא עם צוות המקום.

שתפו את הדף
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
מאמרים אחרונים

תקציר

רוצים לבוא ולהתנסות במתחם נינג'ה מקצועי ? השאירו פרטים, ונחזור אליכם בהקדם >>
אנחנו גם בווצאפ
דילוג לתוכן